Najdi akci

 - 

Kalendář akcí

Pražský přehled kulturních pořadů 12/2020

Milí čtenáři,
mimořádná doba, nejen v  kulturní oblasti, si žádá mimořádná opatření. Poprvé v  historii našeho měsíčníku nevyjde tištěná verze, ale pouze elektronická. Hlavním důvodem jsou důsledky opatření vlády a přetrvávající omezení, která mají zásadní vliv na pořádání pražských kulturních akcí. Obsah časopisu se tak ztenčil na úplné minimum sdělení. Vydat torzo takového časopisu by nenaplnilo očekávání našich čtenářů, předplatitelů, ale ani inzerentů.
Přesto elektronické vydání nabízí mnoho informací a on-line aktivity divadel, galerií a dalších kulturních zařízení. Veškeré dění v muzeích, galeriích, kinech, divadlech, zkrátka na kulturní scéně, můžete sledovat právě díky elektronickému vydání. Aktivní internetové odkazy, tradičně v kontaktech, nově naleznete také v titulcích, nadpisech i textu.
Již v této době začínáme intenzivně připravovat lednové tištěné vydání našeho měsíčníku a budeme doufat, že se v novém roce situace po všech stránkách zlepší a vydáme se na cestu do normálních časů.
Děkuji za vaši neutuchající přízeň a přeji všem našim čtenářům klidné a příjemné vánoční svátky ve společnosti nejbližších přátel a rodiny.

Alice Braborcová, odpovědná redaktorka
 

Doporučujeme

Loading...