Najdi akci

 - 

Kalendář akcí

Pražský přehled kulturních pořadů 2/2019

Milí čtenáři,

zimní radovánky jsou v plném proudu, a pokud si mezi nimi najdete čas i na kulturu, budeme potěšeni. V únorovém vydání najdete mnohé tipy na kvalitní kulturní zážitky, některé z nich zde ráda doporučím.
Národní divadlo připravilo na konec měsíce premiéru jevištní adaptace naší snad nejčtenější básnické sbírky Karla Jaromíra Erben Kytice. V režii úspěšné tvůrčí dvojice Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský se můžete těšit na magické příběhy inspirované lidovými pověstmi a báchorkami.
Nenechte si ujít výstavu Keltové v Nové budově Národního muzea. Potrvá sice až do konce června, ale znáte to. Přijďte se seznámit blíže s etnikem, jehož genom v nás stále koluje. K výstavě jsou připraveny i zajímavé programy pro rodiny s dětmi.
V Městské knihovně na Mariánském náměstí proběhne na začátku února filmový festival Na hlavu, který ve svých projekcích reflektuje duševní zdraví ve všech podobách. Diskutovat budou naši přední odborníci. Chvályhodná akce, zvláště v dnešní době. Přeji vám klidné dny a inspirativní zážitky.

Alice Braborcová, odpovědná redaktorka

Doporučujeme

Loading...